Проведення телемедичних конференцій в НДСЛ «Охматдит»

232

04.03.2015р. на базі консультативно-діагностичної поліклініки (КДП)_НДСЛ «Охматдит» в рамках співпраці стоматологічного відділення поліклініки та кафедри ортодонтії разом з кафедрою медичної інформатики Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика відбулася телемедична конференція на тему: «Сучасні принципи надання ортодонтичної допомоги дітям».

Участь у телемості прийняли лікарі-ортодонти та педіатри Львівської , Херсонської, Житомирської, Одеської областей та м. Харкова.

Доповідач – доктор медичних наук, професор, зав.кафедрою ортодонтії, головний позаштатний ортодонт МОЗ України Дрогомирецька М.С. висвітлила питання діагностики зубо-щелепних аномалій у дітей, лікування скелетних та дентоальвеолярних  патологій прикусу.

Наведені приклади успішного лікування останнього етапу незнімною апаратурою ортодонтичної патології у дітей, прооперованих в НДСЛ «Охматдит» з приводу вроджених щелепно-лицевих аномалій. Ці діти в рамках динамічного нагляду в КДП отримували з раннього віку  ортодонтичне лікування знімною апаратурою. Завершальний етап лікування  (вартісний) проводився за соціальною програмою  «Успішна усмішка» — безкоштовно.

Також наведені приклади успішного  лікування  ортодонтичної патології, пов`язаної з порушенням статури , спільно з лікарями-ортопедами КДП.

32322