Проведення телемедичних конференцій в НДСЛ «Охматдит»

IMG_0719

09.11.2016 р. в консультативно-діагностичній поліклініці НДСЛ “Охматдит” сумісно з кафедрою медичної інформатики НМАПО ім.Шупика П.Л. була проведена телемедична конференція за участю головного дитячого хірурга МОЗ України проф. Притули В.П. присвячена лікуванню дітей з хворобою Гіршпрунга. На телезв`язку були лікарі – дитячі хірурги з Рівненської, Одеської, Запорізської, Чернігівської, Харківської та Київської областей.

IMG_0721

Проф. Притула В.П. в представленій презентаціі   звернув увагу  на актуальність теми, еволюціі підходів до хірургічного лікування, а також поділився досвідом хірургічного лікування хвороби Гіршпрунга (1980-2016 р.р.) у НДСЛ “Охматдит”.

Після презентаціі лікарі з різних областей України мали можливість по телемосту поспілкуватися з проф. Притулою В.П. та отримати відповіді на свої питання по лікуванню хвороби Гіршпрунга.

Телемедичні конференції з регіонами України

Українська школа атопічного дерматиту

Виповнився рік роботи Української школи  атопічного дерматиту (АД) за підтримки МОЗ України на базі консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит».

За час її існування було проведено 10 телемедичних конференцій за участю провідних наукових фахівців.

15.09.15р. відбулася телемедична конференція,  згідно графіка затвердженого МОЗ України, на актуальну тему сьогодення з питання вакцинації,  особливо в практиці лікаря-дерматолога при алергодерматозах і атопічному дерматиті.

Наступне  чергове засідання школи АД відбудеться 06.10.2015р. о 10 00  за міжнародною участю зав. кафедри дерматовенерології Вітебського державного  медичного університету  Республіки Білорусь.

Тактика ведення хворих із хронічними стероїдчутливими дерматозами