IMG_0188Консультативно-діагностична

поліклініка НДСЛ «Охматдит»

вул. Стрітенська 7/9

Консультативно-діагностична поліклініка (КДП) надає допомогу дітям і жінкам з 30 лікарських спеціальностей. Щорічно в КДП консультуються та обстежуються понад 50000 пацієнтів, якими здійснюється біля 300000 відвідувань.

У складі КДП:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA— педіатричні відділення в яких надається спеціалізована консультативно-діагностична допомога з алергології, гематології, дерматології, імунології, кардіоревматології, психоневрології, нефрології, ендокринології, гастроентерології, пульмонології, фтизіатрії, інфекційних захворювань, логопедії, хірургії, ортопедотравматології, урології, стоматології, ортодонтії, психології та медико-генетичного консультування;

—     віділення дитячої та підліткової гінекології;

—   відділення планування сім`ї для жінок репродуктивного віку з різними вадами складних патологій, з ектрагенітальною патологією, безпліддям, патологією вагітності.

Діагностичні служби представлені відділеннями: променевої і функціональної діагностики, ендоскопічних досліджень та лабораторією.

Центр «Клініка, дружня до молоді».

Реєстратура: тел. (044) 272-15-91, 272-02-34, 272-39-38.

Для обстеження жінок у відділенні плануванні сім`ї та реабілітації репродуктивної функції жінок використовуються кольпомікроскопія з ПГД, методики ультразвукових досліджень органів репродукції та плоду, ехогістеросальпінгографія (під контролем УЗД). У відділенні функціонує кабінет патології шійки матки з проведенням високочастотної електрокоагуляції та малих хірургічних втручань.

KDP_3EtУ денному стаціонарі забезпечується медичне спостереження за дітьми і жінками після проведених складних діагностичних досліджень, функціонує відділення відновнувального лікування.

На базі поліклініки створена і успішно функціонує «Клініка дружня до молоді». КДП, як структурний підрозділ лікарні, має статус «Лікарні доброзичливої до дитини».

З 2009 року діє спільний проект з кафедрою медичної інформатики  НМАПО ім. П.Л. Шупіка по проведенню телемедичних конференцій та консультацій головними позаштатними спеціалістами МОЗ України та консультантами поліклініки з актуальних проблем медицини.

З 2014 року у телемедичному форматі почала працювати «Українська школа атопічного дерматиту».

 IMG_1870 OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA